Neele on kodumaine brand, mis pakub kunstniku joonistatud ja kvaliteetses trükis tooteid. Neele valikus on 100% puuvillased kotid ja dekoratiivpadjad. Neid on kerge hooldada - pestavad pesumasinas 40 kraadi juures.

Neele valikus on:

  • väike üleõlakott (23x27cm) reguleeritava rihmaga
  • kandekott (35x40 cm)
  • suurem kandekott (43 x 44 cm)
  • padjakate 44 x 44 cm alt tõmbelukuga      

Kõiki mudeleid valmistame kuue erineva pildiga, millel on salapärased naised:
GERDA, MARI, LENNA, MONA, LILII, SAARA.

Neele kotid on julgele, isikupärasele naisele (tüdrukule), kes armastab värve, hindab naturaalsust ja hoolib keskkonnast.  Neele kott on ilus kingitus emale, õpetajale, tütrele, sõbrannale, töökaaslasele. Neele kotiga on hea minna randa, reisile, poodlema, loengusse, tööle... kõik vajalik mahub kaasa.
Padjad on pilgupüüdjaks diivanile, terrassile või tugitooli. Annavad ruumile särtsu ja omapära.GERDA
Ei ole palju neid, kelle rahu on tüüne nagu kargel talvehommikul korstnast kerkiv suits. Istud maailma veerel ja kõlgutad tasakesi jalgu. Sinu üks silm nurrub ja teine piidleb vaikselt üle ääre. Oled kass, kes kõnnib omapäi ja tead, et kukud alati käppadele.

LENNA
Adrulõhn ja mahe tuul, taustaks liivale loksuvad lained. Su kõike nägevad kassisilmad on murdnud nii mõnegi südame. Sassis juuksed, liivased varbad, soolane vesi su nahal - liigud rõõmsalt vastu uutele seiklustele!

MARI

Olgu punavad pihlamarjad, sinine taevas või õitemerre uppuv südasuvine aed – maailm on vastupandamatult kirju ja kütkestav ja kutsub mängima. Loovus võtab mängeldes isesuguseid kujusid, aga sinu tasakaal on täiuslik, sest sa tunned oma värve.

LILII
Salapärane punapea hõljumas tantsusammul mööda muru, püüdmatu naeratus huulil. Kes küll saatis oma liblikad sinu juustesse tantsima… õhkõrnad, haprad ja imekaunid – nagu sinagi.

MONA
Teetolm, vihmase mullal lõhn ja maakarva toonid klapivad hästi sinu rahuliku loomuga. Naudid looduses liikumist ja juhuslik käpajälg mantlil ei ole veel maailma lõpp. Tead, et tegelik kullaproov asub südames.

SAARA
Maailm mahutab igasugu karvaseid ja sulelisi ja mõni on hoopis isevärki puust, aga sulle meeldibki kirju seltskond. Ka üksi olles ei tunne sa kunagi igavust, sest ideid on su rohkem kui laululinnul sulgi ja sa lased neil hea meelega oma tiibu proovida.